Wpisy użytkownika Marlena Mars S.A.R.S z dnia 18 stycznia 2011

Liczba wpisów: 6

maniana023
 
Stare , ale jest  , Bruno...


Bruno Mars Liquor Store Blues Boston 11/30/10


Making Off Waving Flag, Bruno + K'naan + Phil


Bruno Mars Tik Tok  Hahahahahah


Phillip Laurence & the band pranking Bruno Mars


Bruno Mars - Just the way you are live ( Z100 )


Phil & Bruno Mars' sexy moves
 

maniana023
 
Singel "Grenade" pochodzącego z Hawajów wokalisty Bruno Marsa znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów, publikowanej przez radio BBC.


Bruno_Mars_zadebiutowal_4924427.jpg


Bruno Mars zadebiutował z impetem: dwa single, dwa przeboje


Piosenka pochodzi z albumu "Doo-Wops & Hooligans", który ukazał się w październiku. To pierwszy longplay w dorobku 25-latka. Również poprzedni singel z tej płyty z miejsca stał się przebojem - była to piosenka "Just The Way You Are".

2. miejsce zestawienia najpopularniejszych utworów na Wyspach zajęła Jessie J z singlem "Do It Like A Dude". Wokalistka jest wielką nadzieją brytyjskiego rynku muzycznego, znalazła się na czele prestiżowego rankingu BBC Sound Of 2011.
  • awatar ★ DarkAngel ★: Wspaniałe wydaje mi się to, że jego piosenki można składać w całośc np. najpierw piękna miłość w ,,Just The Way You Are", a potem złamane serce w ,,Grenade". Jak w prawdziwym, nie zawsze kolorowym życiu :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

maniana023
 
Jak wiadomo Bruno Mars został nominowany w 7 kategoriach do nagród Grammy 2011.Pokonał tym samym Lady GaGę która otrzymała 6 nominacji,a przed Brunem uplasował się jedynie Eminem,który został nominowany w 10-ciu kategoriach.

Zobaczmy jak  Bruno, Phil i Ari's zareagowali na wiadomość
o ich siedmiu nominacjach do Grammy .

#!